Streaming online
 

Oferta 2020 | 2021
 

Doświadczenie

Tutek Media House zajmuje się realizacją wydarzeń online od ponad czterech lat a od ośmiu lat tworzymy reklamy oraz teledyski muzyczne. Zbierane przez lata doświadczenie wykorzystujemy podczas każdej realizacji wielokamerowej dzięki czemu na swoim koncie mamy ponad 100 transmisji online.

Zaufali nam:

Transmisje online

Zapewniamy całą infrastrukturę związaną z transmisją live. Od 1 do 11 kamer       z operatorami, miksery video oraz audio.

Realizacja szkoleń online

Tworzymy dedykowane materiały szkoleniowe, które możemy emitować na dedykowanych platformach lub jako transmisję live.

Festiwale i prelekcje

Dzięki platformom z przydzielanym dostępem lub PPV możesz biletować i sprzedawać swoje wydarzenia.

Konferencje

Wirtualne pokoje, przechwytywanie prezentacji, rozbudowane sceny, łączenie prelegentów online - to wszystko daje możliwość przeniesienia konferencji do sieci. 

Koncerty

Realizacja wizji do 11 kamer z jednoczesnym przesyłem sygnału na telebimy i do internetu.

E-sport

Możliwość przechwytywania ekranów graczy w połączeniu z realizacją kamerową pozwoli stworzyć pełne emocji wydarzenie w sieci lub na żywo.

Wynajem sprzętu

Posiadamy zaplecze sprzętowe, które możemy skonfigurować pod potrzeby klienta  tak aby samodzielnie był w stanie przeprowadzić streaming online. 

Realizacje wielokamerowe

Dzielimy sygnał z kamer i możemy jednocześnie wysyłać stream do sieci oraz na ekrany LED, telewizory czy inne urządzenia w miejscu wydarzenia.

Bezpieczeństwo podczas realizacji

Bezpieczeństwo naszych klientów oraz ekipy realizacyjnej jest dla nas najwyższym priorytetem dlatego podczas każdej realizacji dbamy o najwyższy poziom rygoru sanitarnego oraz wszelkich zasad BHP.
Po każdej realizacji sprzęt (kamery, obiektywy, mikrofony, mikroporty, stacje robocze) jest dezynfekowany. Na planie wszystkie osoby z ekipy mające bezpośredni kontakt z innymi ludźmi noszą maseczki. Przed każdym planem ekipa wypełnia formularz dotyczący stanu zdrowia oraz mierzona jest temperatura ciała. Na prośbę klienta plan można dodatkowo ubezpieczyć - rozszerzyć podstawowe ubezpieczenie
NNW + COVID na każdą osobę przebywającą na planie.

Wybrane realizacje
 

case study
 

Projekt

Wrocławskie Dachy

Naszym zadaniem była produkcja 10 koncertów w wykonaniu popularnych lokalnych artystów bez publiczności na 8 wrocławskich dachach. Realizacja na 4 kamery oraz ujęcia z powietrza - całość montowana w czasie rzeczywistym. Emisja koncertów odbywała się na profilach społecznościowych Miasta Wrocław.

foto%25252013_edited_edited_edited.png

Stwórz z nami swoją transmisję online!

Z wielką chęcią przygotujemy dla Ciebie lub Twojej firmy profesjonalną realizację online. Nasza ekipa precyzyjnie odpowie na wszystkie pytania oraz zaproponuje najlepsze rozwiązania transmisyjne dostępne na rynku.

Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@tutekmediahouse.com

+48 884 837 787